Посетите Суботицу Дубра управа
Управа за капитална улагања АП Војводине
LAP za mlade
Program razvoja sporta Grada Subotice
Mreža za razvoj Subotice
Centar znanja o međuopštinskoj saradnji
ЛОКАЛНИ АКЦИОНИ ПЛАН ЗА УНАПРЕЂЕЊ E ПОЛОЖАЈА РОМА
ROMACTED
Colourful Cooperation
OPTI-BIKE
ART NOUVEAU
IPA CBC CRO-SRB
EU Briges
EU Briges
Exchange 5
Vesti iz sporta

Održan Super Enpi Kup sa preko 1600 takmičara

25.03.2013.

U Subotičkoj Hali sportova danas je održan 14. po redu Super Enpi Kup, međunarodni karate turnir. Učestvovalo je čak 1645 takmičara iz 11 Evropskih zemalja iz 95 klubova u organizaciji karate kluba Enpi, uz pokroviteljstvo Šotokan karate saveza Srbije i resora za sport grada Subotice.

6703_1.jpg

Najuspešniji klubovi u generalnom plasmanu su bili: 1. Karate tim Slovačke 2. Karate klub Japan iz Beograda 3. Karate klub Sirmium iz Sremske Mitrovice. Domaćin karate klub Enpi nije učestvovao u izboru za generalni plasman.

Najuspešniji takmičar je Ivković Simona iz kk Enpi, koja je osvojila 5 zlatnih medalja (kate i borbe pojedinačno i ekipno plus zlato u apsolutnoj kategoriji u borbama) i time najavila da se nalazi u odličnoj formi pred Prvenstvo Evrope koje se održava u Mađarskoj za četrnaest dana. Takođe, odmah iza nje po uspešnosti nalazi se Đorđe Vuković koji je osvojio 4 zlatne medalje pobedivši u 13 nastupa 12 protivnika, a radio je i sa nekoliko godina starijim protivnicima.

Ostali osvajači medalja iz kk Enpi su:

  • ZLATO: Jovičić Dragoslav, Anđelović Dimitrije, Rabti Kemal, Ćeran Stefan, seniori borbe ekipno (Mijić Milorad, Poledica Milan,, Vučković Marko, Graovac Stefan), juniori borbe ekipno (Vuković Đorđe, Rabti Kemal, Vukelja Dušan, Milovanović Nemanja), kadeti ekipno borbe (Grbić Vlada, Jovičić Dragoslav, Vuković Đorđe)
  • SREBRO: Milanković Miloš, Anđelović Uglješa, Mijajlović Jovan, Pokornić Ognjen, Bosanac Nemanja, Cvijin Nađa, Graovac Stefan, Graovac Stefan – apsolutna, Cvijin Nađa, Nonković Jovana, kata tim pionira (Dakić Marko, Francišković Filip, Arsić Sofija), tim pionira u borbama (Dakić Marko, Francišković Filip), tim pionirki u borbama (Arsić Sofija, Barašević Ines, Radulović Ana)
  • BRONZA: Nimčević Nemanja, Čepela Filip, Kuntić Saša, Tovilović Vid, Mutabdžija Rastko, Anđelović Vukašin, Stoparić Kosta, Macura Aleksandar, Vuković Bečkei Valentin, Dimitrić Stanisav, Dubravec Aleksandar, Stoiljković Salatić Luka, Maksimović Nikola, Anđelović Dimitrije, Janković Jelena, Rudić Iva, Barašević Ines, Radulović Ana, Svrdlin Maja, kata tim poletaraca (Žikić Srđan, Sakač Ištvan, Starčević Danilo), kata tim pionira (Medić Uroš, Bašić Palković Dario, Maravić Momčilo)
Medija-centar i Protokol
KONTAKT CENTAR 024
ZAŠTITNIK GRAĐANA
ZAŠTITNIK PACIJENATA
ФОНДАЦИЈА ЗА ПОМОЋ ПРИ ЛЕЧЕЊУ ТЕШКО ОБОЛЕЛЕ ДЕЦЕ И ОМЛАДИНЕ
Дигитализација културне баштине
 Razvojni fond Vojvodine
Servisne informacije
Registracija stambenih zajednica
Ustanove kulture
Obrazovne ustavnove
Mesne zajednice
Ustanove socijalne zaštite i zdravstva
Спортски клубови
Informator
Subvencionisanje komunalnih usluga
Naručivanje dokumenata
Lokalna poreska administracija
Informator
Development Strategy
«Desiré» (23.11.2019.-30.11.2019.)