Посетите Суботицу Дубра управа
Управа за капитална улагања АП Војводине
LAP za mlade
Program razvoja sporta Grada Subotice
Mreža za razvoj Subotice
Centar znanja o međuopštinskoj saradnji
ЛОКАЛНИ АКЦИОНИ ПЛАН ЗА УНАПРЕЂЕЊ E ПОЛОЖАЈА РОМА
ROMACTED
Colourful Cooperation
OPTI-BIKE
ART NOUVEAU
IPA CBC CRO-SRB
EU Briges
EU Briges
Exchange 5
Vesti iz sporta

Određen spisak sportskih stipendista za 2012. godinu

20.12.2011.

Upravni odbor Fondacije za razvoj sporta grada Subotice u sastavu: Nemaja Simović, predsedenik, Čeda Lalić, Branislav Kapor, Ratko Bulajić, Danijela Pinter i Dejan Vuković doneo je odluku kojim talentovanim i perspektivnim sportsitima će se dodeliti stipendije za 2012g. Podeljeno je 44 stipendije u iznosu od 4.000 dinara koju će izabrani sportisti primati narednih 12 meseci.

5416_1.jpg

Spisak stipendista:

atletika
Atletski klub „SPARTAK” Subotica
1. ILIĆ Jovana
2. JOVIĆ Luna

biciklizam
Biciklistički klub „SPARTAK” Subotica
3. NIMČEVIĆ Dario

boks
Boks klub „SPARTAK” Subotica
4. BAČIĆ Vanja
5. MEMETOVIĆ Denis
6. SABO Florijan

dizanje tegova
Klub dizača tegova „SPARTAK” Subotica
7. KAJDOČI Tamaš

fudbal
Fudbalski klub „SPARTAK ZLATIBOR VODA” Subotica
8. ANĐELIĆ Nemanja
9. ĆULAFIC Stefan
Ženski fudbalski klub „SPARTAK JAFA” Subotica
10. ILIĆ Marija
fudbalski klub „BAČKA 1901” Subotica
11. STOJANOVIĆ Veljko

hokej na ledu
Hokej klub na ledu „SPARTAK” Subotica
12. ŠLJAPIĆ Bojan

jedrenje
Jedriličarski klub „PALIĆ” Palić
13. FIRSTNER Balint

karate
Karate savez Subotice
14. POLEDICA Milan
15. VUKOVIĆ Đorđe

kik boks
Kik - boks klub „SPARTAK” Subotica
16. CVIJANOVIĆ Obrad
Kik - boks klub „Gladijator Security” Subotica
17. IVKOVIĆ Dejan

košarka
Muški košarkaški klub „SPARTAK” Subotica
18. PRLJA Predrag
19. STOJANOVIĆ Srđan
20. KUNTIĆ Davorin
Košarkaški klub „FANTASTIK” Subotica
21. PRČIĆ Vojislav
22. DRAČA Luka

kuglanje
Kuglaški klub „SPARTAK - MATICA” Subotica
23. KUJUNDŽIĆ Alen

motosport
Moto klub „SAGHMEISTER TEAM” Subotica
24. SAGHMAJSTER Richard

odbojka
Ženski odbojkaški klub „SPARTAK” Subotica
25. MEMIŠEVIĆ Sanja
26. MATIĆ Dragana
27. OLUIĆ Jelena
Muški odbojkaški klub „SPARTAK” Subotica
28. KECMAN Uroš
29. MEDIĆ Luka
30. MEDIĆ Uroš

plivanje
Plivački klub „Spartak“
31. ŠOŠTAREC Milica
32. RAŠKOVIĆ Bojan

rukomet
Rukometni klub „SPARTAK VOJPUT” Subotica
33. POPOVIĆ Vuk

rvanje
Rvački klub „SPARTAK” Subotica
34. BIN Roland
35. VARGA Zoltan
36. LIPAJIĆ Aleksandar

stoni tenis
Stonoteniski klub „SPARTAK” Subotica
37. MESAROŠ Izabela
38. KOSTADINOVIĆ Stefan

šah
Šah klub „SPARTAK” Subotica
39. ČABARKAPA Novak
40. BOŽIĆ Ilija

vaterpolo
Vaterpolo klub „SPARTAK” Subotica
41. KONDIĆ Ognjen
42. IVOŠEVIĆ Milan

veslanje
Veslački klub „PALIĆ” Palić
43. PURUCKI Emeše
44. PAĆI Ema

Medija-centar i Protokol
KONTAKT CENTAR 024
ZAŠTITNIK GRAĐANA
ZAŠTITNIK PACIJENATA
ФОНДАЦИЈА ЗА ПОМОЋ ПРИ ЛЕЧЕЊУ ТЕШКО ОБОЛЕЛЕ ДЕЦЕ И ОМЛАДИНЕ
Дигитализација културне баштине
 Razvojni fond Vojvodine
Servisne informacije
Registracija stambenih zajednica
Ustanove kulture
Obrazovne ustavnove
Mesne zajednice
Ustanove socijalne zaštite i zdravstva
Спортски клубови
Informator
Subvencionisanje komunalnih usluga
Naručivanje dokumenata
Lokalna poreska administracija
Informator
Development Strategy
Međunarodni festival fantasy & horror filma (31.10.2019.-03.11.2019.)