Посетите Суботицу Дубра управа
Управа за капитална улагања АП Војводине
LAP za mlade
Program razvoja sporta Grada Subotice
Mreža za razvoj Subotice
Centar znanja o međuopštinskoj saradnji
ЛОКАЛНИ АКЦИОНИ ПЛАН ЗА УНАПРЕЂЕЊ E ПОЛОЖАЈА РОМА
ROMACTED
Colourful Cooperation
OPTI-BIKE
ART NOUVEAU
IPA CBC CRO-SRB
EU Briges
EU Briges
Exchange 5
Oktatási hírek

A Szabadka az én városom című irodalmi-képzőművészeti pályázat eredményhirdetése

2015.12.22.

Ma a Városháza Kék termében átadták az október 10-e, Szabadka fasizmus alóli II. világháborús felszabadításának napja alkalmából kiírt pályázat legjobbjainak járó okleveleket. A képzőművészeti és irodalmi pályázatra mintegy 200 pályamű érkezett nyolc szabadkai általános iskolából. A legjobb tanulóknak járó okleveleket, illetve tanítóiknak, tanáraiknak az általános iskolák és a szabadkai Harcos Szövetség közötti együttműködés fejlesztéséért a köszönőleveleket Blaško Stantić, a Városi Tanács oktatásért felelős tagja nyújtotta át.

9788_1.jpg

A Szabadka az én városom képzőművészeti pályázat díjazottjai:

Alsó tagozatok:

1. Teodora Stokin, II. osztály és Jana Kresić, II. osztály, Kizúr István ÁI – Tatjana Parag tanitónő; 2. Márton Olivér, III. osztály, Miroslav Antić – tanitónő Zec Zsuzsanna; 3. Sonja Kabiljev, III. osztály és Varga Péter, II. osztály, Jovan Jovanović Zmaj ÁI – tanárnő Grubanov Martinek Emília.

Felső tagozatok:

1. Szalai Klaudia, VII. osztály, Petőfi Sándor ÁI – tanár Szalai Eszter; 2. Babarci Melinda, VIII. osztály, Majsai Úti ÁI – tanár Ksenija Kovačević; 3. Mila Vojnić Tunić, VI. osztály, Széchenyi István ÁI – tanár Evetović Nóra és Sinkovics Andrea, VII. osztály, Žarko Zrenjanin ÁéKI – tanár Vajda Julianna.

A Szabadka az én városom irodalmi pályázat díjazottjai:

Szerb nyelven:

1. Milena Mićović, VII. osztály; 2. Mina Stamenković, V. osztály; 3. Jovana Milošević, V. osztály, mindannyian a Jovan Jovanović Zmaj ÁI-ból – tanárnő Aleksandra Samardžić.

Magyar nyelven:

1. Juhász Lilla, V. osztály, Jovan Jovanović Zmaj ÁI – tanárnő Schmitt Surányi Mária; 2. Márki Hunor, IV. osztály, Jovan Mikić AI – tanítónő Agárdi Hajnalka; 3. Kovács Laura, V. osztály, Jovan Jovanović Zmaj ÁI – tanárnő Schmitt Surányi Mária.

Média Központ és Protokoll
024 ÜGYFÉLKAPCSOLATI KÖZPONT
Szolgálati közlemények
SÚLYOS BETEG GYERMEKEK GYÓGYKEZELÉSÉT SEGÍTŐ ALAPÍTVÁNY
Művelődési intézmények
Oktatási intézmények
Helyi közösségek
Sportegyesületek
Informator
Közműdíjak támogatása
Okirat rendelés
Helyi Adóügyi Titkárság
Tájékoztató
Fejlesztési stratégia
Winterfest 2019-2020 téli vásár (2019.12.05-2020.01.13.)