Посетите Суботицу Дубра управа
Управа за капитална улагања АП Војводине
Mreža za razvoj Subotice
ЛОКАЛНИ АКЦИОНИ ПЛАН ЗА УНАПРЕЂЕЊ E ПОЛОЖАЈА РОМА
ROMACTED
EU ZA TEBE
Inputrans
Colourful Cooperation
Reload
OPTI-BIKE
OPTI-BIKE
ART NOUVEAU
IPA CBC CRO-SRB
EU Briges
EU Briges
Exchange 5
Képviselőcsoportok

Кépviselőcsoportok

Aleksandar Vučić – GYERMEKEINKÉRT Képviselőcsoport


    1. Veljko Vojnić, frakcióvezető
    2. Mitar Samardžić, frakcióvezető helyettes
    3. Dr Bogdan Laban, tag
    4. Sergeja Ilić, tag
    5. Ljiljana Medaković, tag
    6. Dr Aleksandar Grubor, tag
    7. Valentina Veleski, tag
    8. Jelena Vujović, tag
    9. Dragutin Soković, tag
    10. Nikola Milićević, tag
    11. Iva Vučinić, tag
    12. Sanja Milošev, tag
    13. Pero Šunjka, tag
    14. Sanja Kojić, tag
    15. Dušan Stipanović, tag
    16. Anđelka Nađ Nemedi, tag
    17. Branislav Radević, tag
    18. Ileš Feher, tag
    19. Ljubica Oravec, tag
    20. Milan Mrvoš, tag
    21. Jadranka Gršić, tag
    22. Ivan Dulić, tag
    23. Robert Torma, tag
    24. Aleksandra Bukvić, tag
    25. Duško Petrović, tag
    26. Ljiljana Trikić, tag
    27. Srđan Marjanović, tag
    28. Nikola Popović, tag
    29. Ana Marjanušić, tag
    30. Neda Tešović, tag és
    31. Milorad Milojević, tag.



Vajdasági Magyar Szövetség Képviselőcsoport

    1. Nágel János, frakcióvezető
    2. Dér Henrik, frakcióvezető helyettes
    3. Dr. Pásztor Bálint, tag
    4. Lovas Ildikó, tag
    5. Virág Szabolcs, tag
    6. Dr. Bagi Boján, tag
    7. Bucko György, tag
    8. Agárdi Gábor, tag
    9. Dorogi Erika, tag
    10. Sövény Rudolf, tag
    11. Mészáros Attila, tag
    12. Kovács Gábor, tag
    13. Szalai Andrea, tag
    14. Dobó István, tag
    15. Brezovszki Roland, tag
    16. Boros Elvira, tag
    17. László Edit, tag
    18. Ódri Ottó, tag
    19. Butás Béla, tag
    20. Nagy Zita, tag
    21. Nagy Izabella, tag és
    22. Légrádi Árpád, tag.



IVICA DAČIĆ – SZERB SZOCIALISTA PÁRT (SZSZP) Képviselőcsoport

    1. Nebojša Crnogorac, frakcióvezető
    2. Bojan Arsić, frakcióvezető-helyettes
    3. Bojan Ružić, tag és
    4. Nataša Dujić, tag.


ПОКРЕТ ГРАЂАНСКЕ СУБОТИЦЕ – SZABADKA POLGÁRI MOZGALMA – POKRET GRAĐANSKE SUBOTICE Képviselőcsoport


    1. Miroslav Milojević, frakcióvezető
    2. Boban Evetović, frakcióvezető-helyettes
    3. Sövény Ferenc, tag és
    4. Dr Jelica Santrač, tag.

 VHDS – VSZL – Egyesült Erőkkel a Demokratikus Szabadkáért Képviselőcsoport


    1. Tomislav Žigmanov, frakcióvezető
    2. Josipa Vojnić Tunić, frakcióvezető-helyettes és
    3. Robert Damjanović Čokić, tag.

Független tanácsnokok:


    1. Mirko Bajić
    2. Dragan Kopunović
    3. Igor Petrov

Népszámlálás

SUFINANSIRANJE MERA ENERGETSKE EFIKASNOSTIMédia Központ és ProtokollПаркингeZAHTEVIHelyi Adóügyi TitkárságPlan Razvoja AP VojvodinePanonreg

Digitális kultúra

024 ÜGYFÉLKAPCSOLATI KÖZPONT
Szolgálati közlemények
Lokalni ombu
SÚLYOS BETEG GYERMEKEK GYÓGYKEZELÉSÉT SEGÍTŐ ALAPÍTVÁNY
Művelődési intézmények
Oktatási intézmények
Helyi közösségek

Sportegyesületek

Informator
Közműdíjak támogatása
Okirat rendelés
Tájékoztató
Fejlesztési stratégia

Colour Coop

Ноћ Музеја