Посетите Суботицу Дубра управа
Управа за капитална улагања АП Војводине
Mreža za razvoj Subotice
ЛОКАЛНИ АКЦИОНИ ПЛАН ЗА УНАПРЕЂЕЊ E ПОЛОЖАЈА РОМА
ROMACTED
EU ZA TEBE
Inputrans
Colourful Cooperation
OPTI-BIKE
OPTI-BIKE
ART NOUVEAU
IPA CBC CRO-SRB
EU Briges
EU Briges
Exchange 5
Spisak skupštinskih odbornika

Spisak skupštinskih odbornika

Agárdi Gábor
1. Gabor Agardi (Agárdi Gábor)

Bojan Arsić
2. Bojan Arsić

Dr. Bagi Boján
3. Dr Bojan Bagi (Dr. Bagi Boján)

Mirko Bajić
4. Mirko Bajić

Boros Elvira
6. Elvira Boroš (Boros Elvira)

Brezovszki Roland
7. Roland Brezovski (Brezovszki Roland)

Bucko György
7. Đerđ Bucko (Bucko György)

Aleksandra Bukvić
8. Aleksandra Bukvić

Butás Béla
9. Bela Butaš (Butás Béla)

Nebojša Crnogorac
10. Nebojša Crnogorac

Robert Damjanović Čokić
11. Robert Damjanović Čokić

Dér Henrik
12. Henrik Der (Dér Henrik)

Dobó István
13. Ištvan Dobo (Dobó István)

Dorogi Erika
14. Erika Dorogi (Dorogi Erika)

Nataša Dujić
15. Nataša Dujić

Ivan Dulić
16. Ivan Dulić

Boban Evetović
17. Boban Evetović

Fehér Illés
18. Ileš Feher

Jadranka Gršić
19. Jadranka Gršić

Dr Aleksandar Grubor
20. Dr Aleksandar Grubor

Sabolč Virag (Virág Szabolcs)
21. Sabolč Virag (Virág Szabolcs)

Sergeja Ilić
22. Sergeja Ilić

Sanja Kojić
23. Sanja Kojić

Dragan Kopunović
24. Dragan Kopunović

Kovács Gábor
25. Gabor Kovač (Kovács Gábor)

Dr Bogdan Laban
26. Dr Bogdan Laban

László Edit
27. Edit Laslo (László Edit)

Légrádi Árpád
28. Arpad Legradi (Légrádi Árpád)

Lovas Ildikó
29. Ildiko Lovaš (Lovas Ildikó)

Srđan Marjanović
30. Srđan Marjanović

Ana Marjanušić
31. Ana Marjanušić

Ljiljana Medaković
32. Ljiljana Medaković

Mészáros Attila
33. Atila Mesaroš (Mészáros Attila)

Milan Mrvoš
34. Milan Mrvoš

Nikola Milićević
35. Nikola Milićević

Milorad Milojević
36. Milorad Milojević

Miroslav Milojević
37. Miroslav Milojević

Sanja Milošev
38. Sanja Milošev

Nagy Izabella
39. Izabela Nađ (Nagy Izabella)

Anđelka Nađ Nemedi
40. Anđelka Nađ Nemedi

Nagy Zita
41. Zita Nađ (Nagy Zita)

Nágel János
42. Janoš Nagel (Nágel János)

Neda Tešović
43. Neda Tešović

Ódri Ottó
44. Oto Odri (Ódri Ottó)

Ljubica Oravec
45. Ljubica Oravec

Dr. Pásztor Bálint
46. Dr. Pásztor Bálint (Dr Balint Pastor)

Igor Petrov
47. Igor Petrov

Duško Petrović
48. Duško Petrović

Nikola Popović
49. Nikola Popović

Duško Petrović
50. Branislav Radević

Bojan Ružić
51. Bojan Ružić

Szalai Andrea
52. Andrea Salai (Szalai Andrea)

Mitar Samardžić
53. Mitar Samardžić

Jelica Santrač
54. Dr Jelica Santrač

Dragutin Soković
55. Dragutin Soković

Dušan Stipanović
56. Dušan Stipanović

Sövény Ferenc
57. Ferenc Ševenj (Sövény Ferenc)

Sövény Rudolf
58. Rudolf Ševenj (Sövény Rudolf)

Pero Šunjka
59. Pero Šunjka

Torma Róbert
60. Torma Róbert

Ljiljana Trikić
61. Ljiljana Trikić

 

Valentina Veleski
62. Valentina Veleski

Josipa Vojnić Tunić
63. Josipa Vojnić Tunić

Veljko Vojnić
64. Veljko Vojnić

Iva Vučinić
65. Iva Vučinić

Jelena Vujović
66. Jelena Vujović

Tomislav Žigmanov
67. Tomislav Žigmanov

ImunizacijaVANREDNA SITUACIJA

Медија-центар и ПротоколMedija-centar i ProtokolВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА

Lokalna poreska administracijaPrijava muzičkog programa ugostiteljskih objekataLokalni tim za borbu protiv trgovine ljudimaMinistarstvoPanonreg

KONTAKT CENTAR 024E-mejl za prijem elektronskih fakturaPlaćanje karticama

Informator
Lokalni ombu
Gradsko pravobranilaštvo
ZAŠTITNIK PACIJENATA
ФОНДАЦИЈА ЗА ПОМОЋ ПРИ ЛЕЧЕЊУ ТЕШКО ОБОЛЕЛЕ ДЕЦЕ И ОМЛАДИНЕ
Дигитализација културне баштине
 Razvojni fond Vojvodine
Servisne informacije
Registracija stambenih zajednica
Ustanove kulture
Obrazovne ustavnove
Mesne zajednice
Ustanove socijalne zaštite i zdravstva
Спортски клубови
Subvencionisanje komunalnih usluga
Naručivanje dokumenata
Informator
Development Strategy
Colour Coop